Hakkımızda

Sanatsal Tasarımlara Merhaba,

Toprağın ateşle olan dansını ustalıkla birleştiren Butiko Seramik olarak, hayatın her alanında farklı tarz ihtiyaçlarını karşılayan el yapımı tasarım ürünler sunarız

Titizlik ve maharet gerektiren el yapımı seramik ürün yelpazemiz sayesinde kullanıcılara özgün ve keyifli bir deneyim yaşatarak hayatın tadını doyasıya çıkarmalarına yardımcı oluruz. Binlerce yıldır süregelen bir geleneği yaşatmanın gururuyla hayatınızın her alanında doğal ve sağlıklı bir deneyim yaşayabileceğiniz Butiko el yapımı seramik ürünleri, insan ve çevre sağlığına zarar veren maddeler içermez. Bu sayede her Butiko ürünü, daha temiz ve yaşanabilir bir dünya için verdiğimiz mücadeleye katkı sağlar.

Neler üretiyoruz?

Modern ekipmanların ve tutkulu bir ekibin yer aldığı Butiko üretim atölyesinden çıkan her ürün, sizinle yeni bir hayata başlamanın verdiği heyecanla yola koyulur. Bu sebeple elimizin değdiği her ürüne sanatsal ve işlevsel değerini kazandırırken, hayatınıza ortak olmanın da sevincini yaşarız. Endüstriyel üretim tekniklerinin gelişimi sonrasında kalıplaşan üretim anlayışından sıyrılarak üretim sırasında sanat ve işlevselliği ön plana çıkaran Butiko Seramik ürünleri, doğal ve tutkulu bir deneyim arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılar.

2016 yılında hizmete giren Butiko Eskişehir el yapımı seramik atölyesi, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için yüksek kapasiteli ve nitelikli üretim gerçekleştirir. 500 metrekare alanda konumlanan üretim bölümü, estetik ve fonksiyonel ürünleri hayata geçirerek bu ürünlerin farklı sektörlerde yer alan profesyonel işletmeler ve bireysel kullanıcıların farklı tasarım, aksesuar ve gıda servisi gibi ihtiyaçları için kaliteli, etkileyici ve uzun ömürlü bir hizmet sunmasını sağlar. Başta Türkiye olmak üzere global pazar alanını hedefleyen Butiko Seramik, Franchise ve çeşitli iş ortaklıkları sayesinde her geçen gün daha da fazla büyüyerek, ürün yelpazesini yeni kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Duvar Akseuarları
Takılar ve Akseuarlar
Mutfak Akseuarları
Mutfak Setleri ve Mutfak Ürünleri

Online Satış Mağazaları

Birden fazla online satış mağazamızla sizinleyiz!

Size Özel

Bizimle iletişime geçin, bizde hem tasarlayıp hem üretelim!

Sizinleyiz

Müşteri desteğimiz gerektiği her an sizinle!

El Üretimi

Tüm seramik ürünlerimiz hassasiyetle el üretimidir ve ''Butiko Seramik®'' imzalıdır.